Başlangıç / Hakkımızda

Hakkımızda

21. Yüzyılın getirdiği hızlı değişimi takip edebilecek, değişime yön verebilecek bir nesil yetiştirmek için var olan, Türkiye’ye öncülük edecek bir eğitim kurumuyuz. Amacımız daha önceki okuma süresine kıyas ile kişilerin çabukluk kavrama ve belleme yeteneklerini geliştirerek dakikada okudukları kelime sayısını ve anlama düzeylerini artırarak daha pratik ve daha çok okuyan hızlı okuyan ve her şeyden önemlisi ANLAYARAK HIZLI OKUYAN bir nesil yetiştirmektir.

Ülkemiz eğitim sistemine göre ilköğretimden üniversiteye kadar TEOG LYS YGS KPSS ALES DGS gibi sınavlarda zaman ile yarışan her öğrencimize zamandan kazanmayı amaç edinirken aynı zamanda okuma hızını iki katına, dört katına çıkardığında artakalan zaman ile sorularını daha fazla inceleme imkanı sunmaktan kurum olarak gurur duyuyoruz…

En önemlisi de Türkiye’de bir ilk olan Online Hızlı Okuma sistemini başlatarak evden iş yerinden, şehir dışından, yurt dışından aynı antrenmanları uzman kadromuzun yönetimi ile gerçekleştirerek Ankara’ da Anlayarak Hızlı Okuma Eğitiminde önemli bir marka haline dönüşmekten müteşekkiriz.